niedziela, 14 kwiecień 2024, Imieniny: Bereniki, Waleriana, Jadwigi

Zakończenie karnawału w Klubie Seniora „Janowiacy” 2015

„Nie kwiat, lecz owoc wartość stanowi rośliny.

Gdy chcesz poznać człowieka, patrz na jego czyny”.

Seniorzy z Klubu Seniora „Janowiacy” postanowili zakończyć karnawał wspólną zabawą taneczną. Zorganizowali 17 lutego 2015 r. ostatki. Zgodnie z tradycją były pyszne potrawy, aromatyczna kawa

z dobrym ciastem, owoce i słodycze. A potem tańce przy nagraniach melodii z lat młodości. Imprezę zakończyliśmy przed północą, tak aby nie „złapał” nas Popielec. Wszyscy bawili się wspaniale. Był to czas, kiedy zapomina się o chorobach, swoich słabościach, odskocznia od dnia codziennego. We własnym gronie czujemy się jak w dobrej rodzinie, z życzliwością i dobrym słowem dla każdego. Bo nie lata świadczą o człowieku, lecz jego aktywność, chęć  przebywania wśród innych, dobry humor i zabawa. Takie spotkania „naładowują nam akumulatory życia” na wiele tygodni.

Tekst, foto; H. J. Łukasz