niedziela, 14 kwiecień 2024, Imieniny: Bereniki, Waleriana, Jadwigi

Dzień Seniora w Klubie Seniora "Janowiacy"

Klub Seniora „Janowiacy” działa od czterech lat. Klub liczy około 70 seniorów z gminy Janów Lubelski. Oprócz spotkań środowych, w tym roku zostały zorganizowane cztery wycieczki krajoznawczo – turystyczne, siedem spotkań przy ognisku, dziewięć imprez klubowych. Od trzech lat działa Zespół Seniorów, który stara się swoimi piosenkami promować Ziemię Janowską i Janów Lubelski. Klub uczestniczy w uroczystościach i imprezach organizowanych przez janowskie środowisko.

Dnia 4 listopada br. uczestniczyliśmy w Dniu Seniora w Klubie Seniora „Janowiacy”.  Podczas spotkania Pani Halina Łukasz w imieniu seniorów klubu dziękowała Burmistrzowi – Krzysztofowi Kołtysiowi, Sekretarz – Bożenie Czajkowskiej, Przewodniczącej Rady Miejskiej – Ewie Janus za wsparcie działalności klubu. Słowa podziękowania skierowane w ręce Henryka Rążewskiego – Nadleśniczego oraz dla Powiatowego Banku Spółdzielczego.

Foto: Jan Machulak